Kim jesteśmy

doświadczony zespół ekspertów z zakresu prawa nieruchomości i procesu inwestycyjnego.

Kancelaria SWK Legal specjalizuje się w obsłudze prawnej procesu inwestycyjnego oraz obrotu nieruchomościami.  Ponadto, bardzo istotną specjalizacją jest prawo korporacyjne, prawo zamówień publicznych z uwzględnieniem środków unijnych oraz postępowania sądowe. Została stworzona z myślą o zaoferowaniu Klientom wysoko wyspecjalizowanej wiedzy eksperckiej, popartej doświadczeniem i wiedzą zdobytymi przez jej założycieli przez ponad 20 lat.

SWK Legal została utworzona przez doświadczony zespół ekspertów, którzy swoje doświadczenie zdobyli w jednej z największych polskich kancelarii, będąc jednocześnie liderami poszczególnych praktyk i partnerami tej kancelarii. Prawnicy SWK Legal posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte przy obsłudze największych projektów nieruchomościowych w Polsce, zdobywając przy tym międzynarodowe wyróżnienia, w tym jako prawnicy rekomendowani przez Legal 500.

Na co dzień pracujemy dla kluczowych na polskim rynku inwestorów nieruchomościowych, przede wszystkim dla deweloperów, projektantów, generalnych wykonawców i innych uczestników procesu inwestycyjnego.  Doradzamy w aspektach administracyjnych, w tym w procedurach związanych z planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym, prawem budowalnym, prawem ochrony środowiska. Przeprowadzamy skomplikowane due diligence nieruchomości, doradzamy w transakcjach nieruchomościowych.

SWK Legal jest doradcą prawnym Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów RP oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich Oddział Wrocław.

Dbamy o ład korporacyjny naszych Klientów, przeprowadzamy różnego rodzaju przekształcenia, podziały i łączenia spółek, transakcje M&A oraz typu Joint Venture.

Doradzamy podmiotom publicznym w procedurach przetargowych, postępowaniach mających za przedmiotom dofinansowanie ze środków  unijnych.

Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz arbitrażowymi.

Dane kontaktowe:
Telefon: +48 71 747 01 50

Designed by Proformat